Slide 1 Slide 1
Kurul Hizmetlerimiz Ödül Alanlar Makaleler Medyada Biz Eğitimler Bildirgeler
Ahmet AKGÜN Kimdir ?

AHMET AKGÜN KİMDİR?

1947 yılında Kahraman Maraş- Elbistan ilçesinde doğdu. İlkokulu Elbistan’da, ortaokulu Diyarbakır’da , liseyi Ankara Yüksek Öğretmen Okulu lisesinde bitirdi.

1971 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ni bitirerek Ziraat Yüksek Mühendisi diplomasını aldı. 1972 yılında Ankara Yüksek Öğretmen Okulunu bitirdi.

1973 yılında Yatırımsan A.Ş ‘ ni kurdu. Tarım, hayvancılık, gıda sanayi, seracılık vb. konularda fizibilite raporları, uygulama projeleri, keşif ve metraj hesapları yaparak çok sayıda hayvancılık ve gıda sanayi vb. tesisleri kurdu.

2001 yılında Sanayi ve Ticaret Bakanlığı- Tariş kadrosundan-danışman olarak emekli oldu.

2004 yılında ; kişilerarası ilişkilerde-bireylerde-kurumlarda-siyasette- tıpta- medyada- çalışma yaşamında hızla artan etik bozulmaların ve ahlaki çöküşlerin objektif yargılanması amacı ile Toplumsal Etik Derneği’ni kurdu.

Halen Ziraat Mühendisleri Odasından onaylı “ Serbest Çalışma” belgesi ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan onaylı “ Serbest Tarım Danışmanı Belgesi, TSE ve Tarım Bakanlığı onaylı Organik Tarım Kontrolörlüğü, Organik Hayvancılık Kontrolörlüğü, İyi Tarım Uygulamaları Kontrolörlüğü,İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı” ile tarımsal danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ahmet AKGÜN, Psikolog Suna Akgün’le evlidir. İki erkek çocuk sahibidir. 

Kullanıcı Adı :
Şifre :
Üye Ol   
Sitemizi Nasıl Buldunuz ?
Çok Güzel
Güzel
Fena Değil
Kötü
Copyright © 2011 Toplumsal Etik Derneði - AC Software Solutions